| D4nu7z a întrebat:

Sunt in clasa a 9 a si m-am indragostit de o fata din clasa de la mine care a castigat si miss boboc, eu o plac foarte mult cred ca si ia ma place, pentru ca intr-o dimineata veneam de la baie si ia venea in clasa si m-a intrebat. Ce faci frumosule. dar nu stiu cum sa ii spun ca o plac.Aaa si intr-o zi astepta un baiat dar nu sunt sigur ca il place stiu ca fac doar niste dansuri pentru zilele scolii dar nu stiu ce sa cred. Vreau doar sa stiu cum sa ii spun ca o iubesc. FUNDA

6 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Nu confunda iubirea cu nebuneala adolescentina...

| Crinaaaaa a răspuns:

Buna! Daca esti sigur ca fata asta te place asa cum crezi tu ar ffi bine ca tu sa te bagi in seama cu ea, sa va apropiati mai mult unul de altul. Ar fi dragut din partea ta ca atunci cand esti pregatit sa ii spui ce simti pentru ea sa ii dai o floare. fetele adora asta. numai ai grija! sa nu cumva sa fie genul ce sa ia tot ca pe o gluma caci atunci va fi greu!

| catagame a răspuns:

Incearca sa fii subtil. Sa o iei cu usorul mai intai cunoasteo invit-o la suc sau la o cina sau fai cadouri dar asta dupa ce oo cunosti. Fii amuzant la toate fetele le place sa fii amuzant si dupa si dupa ce prinzi un moment bun in care este super fericita langa tine zii cu usorul ca o placi
La mine a mers exact tot ce am zis mai. Sus

| VastoLorde99 a răspuns:

Depinde ce fel este ea! poate fi o ea... ma refer o *** care umbla cu fite si asa ca nu pre ai sansa dar daca e ofata cuminte incearca sa-i castigi increderea si iubirea...

| gabiunder a răspuns:

Incearca mai intai sa te apropri de ea, apoi scoate-o la o plimbare sau la un suc, incearca sa fi tu insuti si explica-i ca o placi! happy

| MyK1FoR2yOu3BB a răspuns:

Buna! Invit-o in oras la un suc nu intr-un club. Spune-i cat mai repede posibil pentru ca dupa aceea sa nu regreti ca nu ai facut-o. Funda?