| vallerya a întrebat:

Sunt in pana de inspiratie! Vreau sa fac un cadou original prietenului meu de Ziua Indragostitilor! Ce idei si propuneri aveti?

6 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Ziua Indragostitilor e un mare bullshit.Dar daca tu crezi in aceasta "sarbatoare"a iubirii, fa-i un tort in forma de inima.Asta numai daca te pricepi.

| blueheart a răspuns:

O scrisoare de dragoste. Ii spui in ea ceea ce simti pentru el. happy

| kiv1990 a răspuns:

Stii se poate sa-i daruiesti o cana cu poza ta si un mesaj pe care sa le vada cind va bea din ea sau stii ca sunt un fel de covorase pe care misti soarecele, pai cumpara-i unul si printeza pe el o poza de-a ta in chilotei si fa-eu cadou, o sa-i placa

| ჯpLaNe a răspuns:

Ai putea sa-i oferi un pupic si gandeste-te la ce i-ar placea lui la ce sa tot gandit zilele astea daca nu o noapte romantica

| zumbalina a răspuns:

Poți sa-i cumperi cadouri personalizate de exemplu: căni cu mesaje de dragoste, perne cu mesaje și poze, globuri cu poze etc.

| deskjet97 a răspuns:

Ai putea sa ii oferi doar dragostea tea.