| Alexxallexx a întrebat:

Sunt o persoana foarte corecta si nu reusesc sa imi gasesc o prietena, pentru ca sunt un om simplu, nu mint, merg la biserica, de 5 ani de zile nu am o prietena, sunt pur si simplu doar un om. As vrea sa imi gasesc o prietena

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pedegeaba pentru ca te va insela si isi bate pul de tine. Daca erai om rau aveai parte, idioatele trag numa la handicapati de genul ala

| SilentRain a răspuns:

Ori ești ipocrit ori ești puțin tâmpit, de ce ai fi corect într-o lume incorecta?
Fetele nu pica din cer, fă-ți prietenii mulți și încearcă să cunoști oameni noii, cu cât cat cunoști mai multa lume cu atât șansele e sa dai de una care sa te placă

| cristimihailov a răspuns:

Esti cam plictisitor... poate?

| Zuzu1991 a răspuns:

Cand aude o fata din ziua de azi ca mergi la biserica, asa face pasi, de nici nu iti vine sa crezi
trebuie ori sa iti gasesti una bisericoasa, ori sa te lasi tu de mers la biserica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ai mințit când ai zis "nu mint". straight face Serios?!

| FantasyBoy a răspuns:

Du-te in club, in vizite la prieteni(daca ai), in locuri publice, nu la beserica! Acolo gasesti doar habotnici, persoane cu probleme psihologice, batrani.

| daculliber a răspuns:

Poate ești sociopat ca mine

| Alexxallexx explică:

Am citi comentariile, as putea sa mint sa ma prefac sa umblu cu femei care umbla cu mai multi barbati, cum face toata lumea este foarte usor, mai greu este sa fi corect, dezamagitoare comentariile. Motivul pentru care oamenii corecti nu au prietena este pentru ca toti mint, toti isi fac interesele nu tin cont de nimic.