| blairelovesmusic a întrebat:

Sunt o persoana lipicioasa. Ma atasez prea mult de persoane noi din viata mea. Ce pot sa fac sa nu mai fiu asa?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Multi oameni nu inteleg faptul ca nu trebuie sa te schimbi uneori. Mie ceea ce spui tu nu mi se pare neaparat un defect ca sa fie schimbat, cine te accepta te accepta asa cum esti orice ar fi. Si, cel mai important lucru e sa iti placa tie sa fi asa, sa te simti bine, sa fi tu insuti. Trebuie sa te schimbi doar atunci cand faci ceva rau care poate sa ii raneasca pe cei din jur ( fizic sau emotional ), atat.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai cunoscut oameni la viata ta inseamna. Dupa ce ai sa te apuci sa mai cunosti vreo 2-3 asa laughing...o sa ti se acreasca de la sine sa mai fii ''lipicioasa''

| blairelovesmusic explică (pentru anonim_4396):

Ba am cunoscut multe. Nu te apuca tu sa-mi spui verzi si uscate ca o sa-ti dau ghinion.

| blairelovesmusic explică:

Ok, sa nu imi spui ca nu te-am avertizat. Oricum cu pandemia asta sunt foarte putine sanse sa te mai vedem pe TPU.

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Da?laughing
Sunt vaccinat, băiatul meu laughing

| blairelovesmusic explică (pentru anonim_4396):

Ai uitat de Delta, baietel happy Te ia cand nu te astepti happy Vine apocalipsa si tu iti faci planuri de viitor laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

De ce mă faci băiețel?laughing Poate s cât o batoza și s băietan! laughing

| blairelovesmusic explică (pentru anonim_4396):

Daca esti obez vine si mai repede Delta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

rolling on the floor
Mă omori
laughing

| liliana77any a răspuns:

Viata o sa te caleasca in timp si eu sunt asa.
Daca ai mai multe intrebari imi poti scrie in privat.