| dddd_5757 a întrebat:

Sunt pedepsita(am voie afara pana la 8:30)se redeschide un club si vreau sambata viitoare sa ies in oras.Cum as putea sa-i conving pe ai mei sa ma lase in oras dupa cele >intamplate?:"

8 răspunsuri:
| daniel_8163 a răspuns:

Daca te-au pedepsit ai tai stiu ei de ce au facut asa ceva, daca intr-adevar sant ferm hotarati in ceea ce vor cu tine nu cred ca ai sa reusesti.Dar multa bafta cine stie poate o sa ai noroc.

| Linda100 a răspuns:

Mituieste-i

| DarkShaodw1 a răspuns:

Pai, incearca timp de o saptamana sa fii fata modelwinking Fa-ti curat in camera, fa-ti temele cat mai bine, fa-le pe plac: strange tu farfuriile si spala vasele dupa masa, chestii de-astea. Poate te alegi si cu vreo nota buna la scoala...winking Asta sigur o sa-i inmoaiewinking
N-o sa fie o saptamana prea distractiva, dar sper ca va merita! Si in plus, ce parinte nu e multumit cu o fata model?!
Succes mult:*

| cristinanatalia a răspuns:

Roagai frumos daca ai nevoie si nu ai de ales ingenuncheazarolling on the floorvremurile grele cer masuri disperate

| ionalexandru98 a răspuns:

Sunt de acord cu sfatul lui biscuitsbia 2011.In orice caz, din comentariul tau reiese ca esti optimista.Te-as putea sfatui mai exact daca as sti ce ai facut dar nu insist pentru ca poate e ceva personal sau jenant etc. Oricum, daca simti ca nici asa nu tine incearca sa te impaci cu ideea.

| BicutsBia2011 a răspuns:

Fale pe plac...pregateste micul dejun/cina/pranzul...fa curat in toata casa,. daca te pricepi la actorie e superwinkinglaughing
sper ca ti-am fost de folos, daca da, distractie placuta:*

| kimy_6035 a răspuns:

Zile ca trebuie sa te duci la o prietena sa dormi sh te intorci dimineata

funda?!

| cryssa_7151 a răspuns:

Roagai si fale promisiuni pe care apoi sa le respecti daca mai vrei inca o datawinking