| anonim_4396 a întrebat:

Sunt romancele fitoase sau nu?

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scarbe, cûrve si neserioase.

| RAY a răspuns:

Aleq care te resping ca nu te plac nu sunt fitoase, pur simplu nu te plac.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Drimmero a răspuns:

Unele da, altele nu. Depinde acum si cat le duce mintea, educatia pe care o au si mai multe aspecte. Sunt unele de bani gata care sunt modeste si altele care au crescut la coada vacii si cand ajung fete de oras uita ca paseau in balega de vaca si aveau wc in fundul curtii, dar unii oameni uita de unde au plecat. Nu generalizam, dar exista exemplare peste tot in lume.

| Freya1 a răspuns:

Nu toate.Si in plus mai sunt si prin alte tari femei fitioase.

| Frank51 a răspuns:

Dacă răspunsul ar fi da, de când este asta un lucru rău sau bun? E cam neutră treaba.

| johnnny123 a răspuns:

Nu stiu, nu le-am cunoscut pe toate cele 10 milioane de romance.
Dar bunul simt imi spune ca unele sunt, altele nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Având în vedere cu ce urâți, burtoși și pârliți stau majoritatea? laughing))))

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Ce simti când vezi un barbat frumos? Ai sta cu o fata urata?

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Gros la burta da si gros la portofel

| Xulescu08 a răspuns (pentru supadeceapa):

Subscriu.

| Lukasssz a răspuns:

Nu toate.

| Legion7X a răspuns:

Depinde de fată. cum te tratează și dacă se face plăcută. Depinde cum o tratezi și tu sau să ai o atitudine plăcută. Depinde ce aspirații are să o facă fițoasă.

| Invictusman a răspuns:

Depinde de caracterul fiecăruia, unele da, unele nu, unele sunt fitoase deși nu ar trebui.

| Meme10Meme a răspuns:

Alea din strainatate is si mai si. Alea is niste curwe infecte.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Femeia în general dacă ar fi fițoasă care ar fi problema? Ea nu are dreptul la o viață fericită? Ce e greșit la o femeie dacă are propriile dorințe, vise? Dacă îți dorești ca băiat/bărbat și cauți o fată/femeie cu minte și cuminte atunci nu le-ai face fițoase.Dar dacă tu de la o fată/femeie nu vrei altceva decât sex atunci cu siguranță dacă nu îți va face pe plac o vei numii nu doar fițoasă ci o vei face și curvă, proastă, urâtă și pe deasupra că e și pe interes.

| DonEduardo a răspuns:

Sunt cainii agresivi sa nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele da, unele nu, naționalitatea e irelevantă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce inseamna fițos pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as propune sa faci un sondaj pentru ca este o intrebare care o sa nasca multe pareri si e chiar interesant.
Un sondaj in care sa intrebi un numar de baieti in prima instanta si un numar de fete, niciodata impreuna ca sa nu existe influente, adica daca intrebi un cuplu ai sanse mari ca baiatul sa spuna ca nu sunt fitoase doar ca sa dea bine pe langa partenera, iar fata la fel sa spuna ca nu sunt fitoase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce intelegi prin asta

| Adrian5575 a răspuns:

Mai mult cele care au fost invatate cu bani de mici. Cele invatate cu greul de mici nu prea sunt.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca "fitoasa" inseamna, acel mod infantil de a masca lipsa educatiei, a unui minim bagaj de cunostinte si bun simt, atunci nu trebuie atribuit acest comprtament doar genului feminin pentru ca avem din abundenta si masculi care au aceasta apucatura urmare aceleiasi cauze. Nu trebuie de asemenea limitat geografic, pentru ca il gasim peste tot in lume.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, multe dintre ele sunt. Eu una nu sunt si nu voi fi niciodata.

| PaulCos a răspuns:

Fitele nu sunt rezultatul nationalitatii! Exista scris undeva intr-o carte veche, cum ca "puterea corupe ". Nu-i greu de facut o analogie cu aceasta situatie. Fetitele, atentie nu femeile, si aici nu ma refer la varsta biologica, au primit mai multa putere decat pot gestiona, prin ofertele infantile de la baieteii lipsiti de demnitate si salivand la vederea unui decolteu ( chiar daca el nu ascunde nimic deosebit ). Deci, iata o putere iluzorie in mana sau mintea unei fiinte altfel conceputa sa fie mama si sotie iubitoare, dar care s-a revoltat urmare unui curent numit "feminist", precum Lucifer care a crezut ca el nu e demn de supunere ci e menit sa supuna.