| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Tata are o nouă iubita și mi-e frică să nu fie rea și să îl întoarcă împotriva mea...
A pățit cineva asta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi s-a intamplat cand stateam cu el si partenera lui dar stiu ca mam folosit de ea pentru interes de servici, apoi ramas bun a fost cu teapa pentru ea. Nu se astepta sa plec de la ei.

| Celcestietot a răspuns:

Dat fiind cazul de față, eu consider că, nu ar trebui să pună mai presus cuvântul iubitei decât al propriului copil.

| Nilsson a răspuns:

Trebuie sa fii optimistă și să nu îți creezi scenarii negative în mod inutil.

| Username272 a răspuns:

Da, mai sunt și genuri de femeie, dar încearcă să te pui bine pe lângă ea, sa discuți cu ea, si dupa o sa iti dai seama ce vrea sa faca, daca iti vrea raul nu ii permite, sper ca ți-am fi putut fi de folos!

| KaanNoah a răspuns:

Tu esti singurul care stie raspunsul. Dacă tatăl tău tr iubește cu adevărat, nu va face niciodată asta. Și sunt sanse mici ca noua lui iubită sa fie rea cu tine. Sa încerci sa te înțelegi vine cu ea. Oricum, totul vs fi bine. Deci dacă tu stii ca tatăl tău tine la tine, nu o sa iti faca niciodată asta