| AG5269652 a întrebat:

Tatal meu a mai avut o casatorie inaintea celei din care am rezultat eu.Stiu ca pe copilul pe care l-a avut bil cheama Cornel iar pe mama lui [nume de familei?]Mara.As vre sa il cunosc.Pe tatal meu l-a chemet Dumitru Vasile nascut in comuna Butimanu satul Luceanca. S-a prapadit in 1988.Mai am un frate de mama si care se pare l- a cunoscut pe acest Cornel si stie ca a lucrat in marina comerciala.

3 răspunsuri:
| florin08 a răspuns:

Pai si cu ce vrei sa te ajutam? Suntem la surprize surprize sau iarta-ma?

| OXxana a răspuns:

Si cu ce team putea ajuta noi apropo cam mare familia voastra si din flori

| AG5269652 explică (pentru OXxana):

Daca vrei sa ajuti pe cineva ajuta-l nu fa bascalie!