| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu nu vrea sa ne mutam la rcs/rds, noi avem internet si televiziune de la upc, avem contract acum putem sa il reziliem, imi iese download si upload foarte mic si am auzit ca la rcs/rds nu sunt asa multe probleme si o viteza foarte mare insa el vrea sa ii convinga pe aia de la upc sa scada pretul din contract chiar daca dam 60 de lei adica foarte putin,el nu vrea sa ne mutam deoarece upc are functia aia replay si nu se mai poate uita la show-ul ala tampit puterea dragostei, cum il conving sa bagam rcs/rds? El zice ca nici rcs/rds nu sunt mai buni dar eu stiu sigur ca sunt, cum il conving?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poti sa ramai cu tv-ul de la UPC si iti bagi doar internet de la digi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai ii dai sa citeasca aici ce zicem noi. Legat de functia replay... ii gasesti show-ul ala pe net si gata.winking Eventual i-l inregistrezi tu pe calculator. Sau cum zice colegul, tragi doar net de la Digi.