| doarUnCopilprost a întrebat:

Te consideri o persoana rece sau calda? De ce?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Calda. Dar doar pentru ceilalti. Eu unul ma consider rece pentru mine.

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mmmm, o scorpie adorabilă se pune? big grin

| Drolja a răspuns:

Hot. Pentru că toți recunosc asta.

| Alyra a răspuns:

Rece, cred. Nu prea-mi pasă de nimeni. Sau dacă-mi pasă, nu fac nimic în legătură cu asta.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alyra):

Cand vezi cum gandul tau se schimba, si simti ca ceva nu e bine, in sensul de... De tine iti pasa?

| Alyra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu prea. înţeleg. straight face

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alyra):

Damn.
De tine iti pasa?

| Alyra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Dacă mi-ar păsa nu ar înseamnă că sunt o persoană caldă. Şi nu ştiu. Într-un fel da, dar într-un fel nu prea.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alyra):

Nu e asa. Daca iti pasa nu esti o persoana neaparat calda. Poate sa iti pese si atat. Fara sa faci nimic. Nu inseamna "calda"

| Alyra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sunt un cub de gheaţă, mna. Asta e.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alyra):

Si dintr-un cub de gheata poate sa iasa cea mai minunata sculptura. (Si nu am facut referire la schimbare, chill).

| Alyra a răspuns (pentru DoarBogdan):

O să fie o sculptură minusculă. big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alyra):

De ce? Trebuie sa dam jos mult din strat pana ramane ce conteaza? laughing

| Alyra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Păi un cub e mic...

| Lawliet14 a răspuns:

Prietenoasa si calda.

| ShaOfHatred a răspuns:

Rece......cu mine insumi.

| Aberdeen a răspuns:

Ambele variante. Pe de-o parte sunt caldă, emotivă și afectivă, pe de altă parte sunt rece, obiectivă și directă. Depinde de situația în care sunt pusă. Să spunem că sunt predominant caldă, și asta din cauza empatiei pe care am dezvoltat-o.

| AdrianVoicu a răspuns:

Rece,am anemie.

| DarkAndDreary a răspuns:

În general caldă.
Totul depinde de personalitatea mea și felul cum mă comport.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Poate ca par ca-s rece, dar cine ma cunoaste cu adevarat zice ca-s o persoana clada

| DoarBogdan a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Din singurul raspuns la care am comentat... tot cald pareawinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Calda. Dar doar pentru ceilalti. Eu unul ma consider rece pentru mine.

| Адина a răspuns:

Ehm, aş merge mai mult pe caldă.