| SingleForOne a întrebat:

Știe cineva un joc în doi (iubire dintre prietenă/prieten), prin mesaje sau apel video, care sa nu aibă rol educativ, ci doar de amuzament?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cuvinte cu "c" care incap intr-o galeata.
Si eventual cu alte litere.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sex phone?
chiar nu ai auzit de asta? tongue

| SingleForOne explică (pentru Zuzu1991):

Nu mă interesează domeniul acesta.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru SingleForOne):

Ok, poate ca am mintea murdara, dar alte idei nu am tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa nu fie educativ? Zici că te frige laughing Nu prea merg jocuri prin mesaje sau video, eu ce am mai facut a fost așa : roleplay, incercat sa traduci o limba pe care nu o stii(daca partenerul stie o limba straina), a incerca sa susții cu argumente o tema la intâmplare.
Daca nu vrei educativ puteti sa va filmați de sub bărbie cu vă strâmbați unul la altul.

| SingleForOne explică (pentru anonim_4396):

"zici că te frigi" - da, pentru că mereu jucăm ceva educativ, începe să fie un sentiment de saturație, și vreau să schimb atmosfera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SingleForOne):

A, trebuia sa zici așa happy

| NarcisIfrim a răspuns:

Piatra hartie foarfeca
fazan
trivia, se poate juca prin apel
spui o stare, si la aceea stare partenerul trebuie sa iti trimita o poza sau un video canda avea aceea stare

| LaurentiuRomania a răspuns:

Poftim o lista de jocuri d astea misto:
- Being a DIK
- Milf City
- Summer Saga
Dacă vrei ajutor ca sa le instalezi poti sa ma contactezi pe ig:@constantin.laur23