| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am vazut o intrebare despre un vis si mi-am amintit ca mi s-a intamplat si mie ceva ciudat.
S-a intamplat acum cateva luni,dormeam cu mama (alta poveste) si dimineata mi-a zis ca am vorbit in somn,destul de tare,dar nu clar si ca m-a intrebat daca dorm si eu i-am zis foarte clar "Nu, ma." apoi cica am adormit iar.Cand mi-a zis faza asta am ramas masca,nu-mi aminteam absolut nimic de episodul asta plus ca ma simteam de parca am dormit foarte adanc (de obicei,cand visez nu dorm prea bine).
Si mi s-a mai intamplat o faza exact la fel,de data asta mi-a spus ca s-a speriat, ca paream posedata.
Ce poate fi?

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Filme horror sau ceva de genu urmaresti? Sau ai urmarit?

| AdrianVoicu a răspuns:

Pai mai intai du-te la biserica sa vezi data te arde popa sau bea aghiazma si lasate de fenomene strani si eu am patit la fell;]]] mi se parea ca se tine cineva {cineva mort } dupa mine.nu mai mam uital chiesti horror timp de o luma mi-am dat cu seama ca Filme horror mi-au spalat creiri

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Si eu m-am speriat doar citind intamplarile. Cred ca era de la filme horror, sau visai si nu iti aminteai visul, nu cred deloc ca esti posedata sau ceva de genul.

| aKylie a răspuns:

Esti somnambul/a, li se intampla tuturorrolling on the floor