| NumeUtilizator10000 a întrebat:

TPU, acum mama ma lasa sa ma trezesc dimineata ca am lamurit-o. Unii copii de 11-12 ani patesc acest lucru ca mamele nu ii lasa sa se trezeasca dimineata?
P, S: Am 15 ani

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu prea are rost întrebarea ta, e pusă la mișto.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca nu te scoli din voia ta ci a putzulicii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca nu inteleg...
Din cate stiam pana in clasa a 8. a in mare parte programul este de dimineata.Cum sa pateasca cineva asa ceva? Si ma rog de ce mama ta nu te.a lasat pana la 15 ani? ...ciudat fratioru.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Adica tu spui ca la 15 ani mama ta iti ordona când sa te trezesti?

| Giuliano24 a răspuns:

1. Ce inseamna la tine dimineata? ora 6-7?
2.Mama ta tot timpul cat v-a trai iti doreste binele.
3.Are un motiv intemeiat ca a facut asa ceva
4.Chiar daca ti-e rusine de parinti tai ia-ti inima in dinti si vorbeste cu ei orice problema ai, doar ei iti sunt aproape toata viata si te cresc, te iubesc chiar daca cateodata nu ti-o spun. Bafta!

| GoguDeFer a răspuns:

Frate e aiurea sa iti ordone maicata cand sa te trezesti la 15 ani... eu am 14 ani si de la 12 ani am inceput sa nu mai dorm nopti intregi jucandu-ma pe pc si nu imi zicea nimeni nimic. Asta fiind in timpul scolii*
Plm. trebuie sa dormi 8-10 ore ca sa te poti dezvolta cum trebuie.

| AlexiaSandra2003 a răspuns:

Daca nu te-ar lăsa să te trezești dimineața atunci ar însemna că nu ai putea să mergi la școală așa că nu pune întrebări la mișto!