| anonim_4396 a întrebat:

Tpu.Am cerut niste sfaturi referitoare la o impacare cu prietenul meu si mi-as dori ca mai multi baieti sa imi spuna sau fete cum ar fi mai ok sa procedez...el mi-a zis ca e sigur ca e mai bine asa, ca in cel mai bun caz sa ramanem prieteni. Dar vreau macar cu timpul sa isi dea seama ca relatia noastra nu a fost una naspa si ca am putea continua. Precizez ca el e berbec si berbecii mereu isi sustin opinia cu tarie.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Emma30555 a răspuns:

Zodia nu are importanta
Poti incerca sa ramaneti prieteni, tu sa te porti dragut, fara reprosuri, sa fii detasata si sa-ti vezi de ale tale, sa nu-i arati ce simti pentru el, sa fii mai indiferenta, sa-l lasi pe el sa te caute. Sa te vada mereu bine, aranjata, fericita. Poate asa se va intreba ce e cu tine, cum de nu -l mai cauti, poate va fi gelos etc. S-ar putea sa nu functioneze sau sa-l intrigi si sa te caute dar in acest timp poate si tu iti vei gasi pe altcineva

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Din punctul tau de vedere nu a fost naspa, pentru el insa da! Nu incerca sa gandesti ca si el ar trebui sa vada treaba ca tine. Oricum nu o sa-i schimbi opinia, ramaneti prieteni si aia este. Altfel nu era nevoie sa il faci tu sa isi dea seama, venea de la sine si de la el, ar fi vazut la fel lucrurile, dar nu este asa. Cauta alt iubit care sa te placa, sa te iubeasca si cu care sa fi bine, nu casuna pe asta in prostie fara sens, ca oricum e degeaba.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Cine te-a "ars" o dată o va mai face si cu alte ocazii. Mai sunt mai sunt câteva milioane de băieti, doar la noi in țară.

Răspuns utilizator avertizat