| RalucutzaFarmer a întrebat:

TPU bunica mea se simte rau si aseara nu am dormit la ea si se cam supara cand nu dorm dar nu vreau nici eu sa o deranjez. Dar recunosc ca nu am dormit la ea pentru ca se aoleste si nu ma lasa sa dorm.Si tata m-a intrebat daca vrea sa dorm la mama si la el in camera si i-am spus ca nu stiu. Voi unde spuneti sa dorm la parinti sau la bunica?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai Bunica e cea care are nevoie de tine nu? Noapte buna!

| mona a răspuns:

Daca vrei sa nu superi pe nimeni mai bine dormi la bunica ta, o noapte trece repede

| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Trebuie sa adormi acolo unde te simti tu cel mai bine. Intr-adevar trebuie sa-ti vizitezi si bunica ca sa nu creada ca ai uitat-o. Oriunde ai alege nimeni nu se va supara atat timp cat nu ii vei uita pe ceilaltiwinking.

| olian a răspuns:

Unde te simti u mai bine,nu trebuie sa faci din oblicati sau parerilor noastre, gandeste-te si vei decide oricum sa zici mersi ca ai o bunica eu nu am avut bunici si imi pare rau ca nu i-am cunoscut, bafta

| simona223 a răspuns:

Unde te simti mai bine... bunica ta ar trebui sa te inteleaga ...prin supararea ei vrea doar sa te convinga sa stai la eahappy