| AndreiStefan62626363 a întrebat:

TPU, ce sa fac? Bunica mea a primit verdict ca mai are 3luni de trait, cum o sa trec peste? Vreau sa spun ca ea mi-a fost ca o mama, mama mea nu a avut grija de mine, a fost delasatoare, ea a avut, ce o sa fac fara ea, cum o sa trec peste?

1 răspuns:
| GLA a răspuns:

Te simt fratele meu. Bunica mea a murit in iulie 2018 de cancer, cand am auzit vestea ca nu maia re mult. cu lacrimi in ochii imi venea sa iau la pumni tot ce prindeam. Am fost apropriat de ea, pentru ca m-a crescut de mic si cu ea am stat mai mereu, am iubit o foarte mult. Sincer din experienta mea nu ai ce face, descarca te, plangi, sufera si vindeca te, timpul o sa repare tot, o sa iti treaca, probabil o sa iti mai aduci aminte de ea din cand in cand si o sa mai plangi, asa cum faceam si eu dar va trece. Acum cat mai are de trait stai cu ea cat de mult poti tu. O sa fie bine!