| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat se da la o necunoscuta, mai tarziu aceasta se prezinta ii zice despre ea, dar il prinde ocupat jucandu-se cu o alta fata, aceasta este furioasa si il respinge, el incepe sa rada o acuza ca e "geloasa"? Se poate numi "gelozie" in asemenea situatie? Apoi baiatul insista ca o vrea dar continua sa se joace, o pedepseste cica ii greseste ea lui, la sfarsit ii zice ca ea nu e "genul lui". Asa ceva se poate numi relatie? E normal asemenea comportament ca un strain sa se comporte asa cu una care sta deoparte la locul ei cuminte? Mentionez ca baiatul se baga in seama pentru 2 subiecte xx si bani si chiar a zis-o din start "daca aveam pe alea nu vorbeam cu tine acum". Si care ar fi solutia ca o fata singura sa evite sa fie hartuita de asemenea "glumeti" cand ea nu poate sa le faca fata din punct de vedere emotional?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imaturi el & ea chestii de copii trase din filmele de craciun. Un om normal cand e respins 1 data isi vede de drum

| darrio2007 a răspuns:

Gelozie cu doua necunoscute?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Si nu sunt eu cea amuzata.

| Sofer a răspuns:

Nici măcar nu sunt împreună.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ahaa, ma astept s-o stearga ca iar ma apucase nervii la ceva. De fiecare data cand citesc pe undeva xx am de vaitat ca la varsta mea eu nu stiu nici macar "luxul" de a trai o viata de om liber cu drepturi si nevoi umane.

| kb9 a răspuns:

Astia is cocalarii de Bucuresti, solutia e sa-i evite p-astia iesiti la agatat si, daca hartuitorul tot n-o lasa in pace, poate sa faca plangere penala. Is tot felul de dereglati-mintali liberi.

| anonim_4396 explică (pentru kb9):

De fapt povestea asta este ceva care am patit cu un moldovean pe internet. Dar de asta solutia imi e de la 18 ani imi pierd viata in casa parintilor ca nu se poate vorbi cu politia, ca ei sunt liberi, betivii drogatii si toate astea. Cand vine cu masina s-o faca la poarta mea n-am ce sa evit, decat sa evit sa ies din curte, si uite asa au trecut 10 ani din viata mea in casa asta. Ma simt ca un copil blocat in varsta de copil, stau aici ca un pet, n-am nimic nu pot face nimic, am o armata calare pe mine sa ma batjocoreasca cu xx batai si rasete asa. Si nu vreau sa fiu victima lor si nu pot nici sa zbor sa ma teleportez din situatia in care ma pune.

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Contactezi ministerul de interne; la nevoie chiar si UE. Politia locala este subordonata altora mai mari ca ei. Pentru mine politia romana este cea mai distrusa institutie a statului; este corupta pana in maduva oaselor. Toti oamenii fara constiinta, toata drojdia societatii, se fac politisti.

| MirceaBadeaChiarEl a răspuns:

Sa fie mai selectiva.

| anonim_4396 explică (pentru MirceaBadeaChiarEl):

Alexandrule tu esti dragule?