| Constantin_Denis_1905 a întrebat:

Un film care sa ma ajute sa trec peste moartea cuiva drag? Stiu ca suna ciudat intrebarea dar nu dau mai multe detalii.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice comedie sau desen animat, te vor ajuta sa treci peste un necaz, pentru ca-s benefice starii de spirit.

| danay72 a răspuns:

Îmi pare rău că ai pierdut pe cineva drag. Doar tu ști ce fel de film te poate ajuta sa treci peste. Nu e ușor și e indicat sa te descarci emoțional, poate poți plânge, sau sa vorbești cu cineva despre ceea ce simți, sau sa scriu sentimentele tale pe o foaie. Oricum e un timp pentru a plânge și dacă simți ca asa te simți bine, fa-o.

| Miss25JK a răspuns:

Secretul - law of attraction, il gasesti si pe Youtube parca.

| Starla14 a răspuns:

Ghost - Fantoma mea iubita.
Un film cu o poveste deosebita, foarte emotionanta. Merita vazut

| demifcm77 a răspuns:

Scary movie, idiocracy sau The Grand Hotel Budapest

| vajiace a răspuns:

Interviul
Din nou pe pamant
Dumnezeu pentru o zi
A venit sfarsitu ( Are cel mai tare final)
Forrest Gump( Vei rade dar si vei,, boci'')