| Robert265 a întrebat:

Unde se găsește iubita pe social media adică Facebook sau alte site matrimonial? Că afară nu mai vad pe nimeni să iasă, e din ce in ce mai complicat de găsit iubita? Ce fac că mor singur?

33 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Facebook dating din telefon, vezi ce iese. N-are nimic daca mori singur, cei care sta singuri se descurca in viata fata de fricosii care depind toata ziua de femeie.

| Violleta2022 a răspuns:

Iubitele le gasesti in viata reala sau pe site-urile matromoniale, fiindca pe cele de socializarea dai numai peste flirturi si smecherii.
Iesi afara din casa si cauat-ti iubita, fiindca pe site-uri ai toate sansele sa gasesti numai parasute sau vorbe in vant, cu care sa-ti pierzi vremea.

| Robert265 explică (pentru Violleta2022):

Cu situația de stat în casă nu e vina mea se baga restricții 2 la mine în oraș nu se găsește ai auzit de jud Vaslui Negrești pai la Negrești e pustiu sunt numai bătrâni și toate sunt cuplate e greu că majoritatea de fete care sunt nu-s interesate de ce?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Robert265):

Este o chestie temporara, restrictia asta!
Se vor usura si restrictiile si vei putea iesi afara, sa cunosti fete, sa le faci complimente samd.

| Robert265 explică (pentru Violleta2022):

Sunt slab fato

| Robert265 explică (pentru Robert265):

Vreau sa mai pun masă și nu reusesc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Robert265):

Din ce ai scris aici, nu mi-am dat seama daca esti foarte gras sau foarte slab, fiindca nu te-ai expimat clar:

"acum 29 minute | Robert265 explică (pentru Jassmina):
La constituția care am eu și greutate e cam greu și munca naveta e chin".

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E pustiu în jurul tău, de mori singur?

| Robert265 explică (pentru sadrian46):

Daca nu găsesc sufletul pereche da!

| sadrian46 a răspuns (pentru Robert265):

Idee sufletului pereche este așa.
Există undeva, predestinat, pentru tine, o persoană, care are un suflet pereche cu al tău.
Nu există așa ceva. O relație se construiește pas cu pas, după cei doi se întâlnesc.

| Robert265 explică (pentru sadrian46):

Ok

| alina2k18 a răspuns:

Grupuri de matrimoniale pe Facebook.

| Robert265 explică (pentru alina2k18):

Nu merge am și eu și nu mă băgat nici una in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai sa găsești niciodată iubită dacă vei arăta și femeilor cât de disperat ești. Prietene, ar trebui să o iei mai usor. Nu este sfârșitul lumii pentru ca nu ai tu iubita. Nici eu nu am, 30 ani. Însă nu mai disper atât. Am o păpușă, o mai frec. Mai fac și cu mâna ( nu la tren). În rest sunt happy, am sănătate. Te-ai întrebat că poate iubita ta nu s-a născut încă? Alții la 60 ani au iubite de 20 ani, deci mai așteaptă și tu poate se va naște în viitorul apropiat.

| Robert265 explică (pentru anonim_4396):

E vorba și de suflet de sentiment reciproc că așa fac și eu și de copil copil când fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert265):

Dacă ai venituri, job stabil, casa mare atunci poți adopta un copil. Dar nu ce îți bagă ei sub nas, cu sindromul down sau alt handicap.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

'' Însă nu mai disper atât. Am o păpușă, o mai frec. Mai fac și cu mâna ''
Ahhhahahahah laughing mi-e rau laughing lesin :laughing

| Robert265 explică (pentru alina2k18):

Alina sinceritatea sau adevărul e pe jumătate iertata ce vrei sa facem nu ai de unde să înțelegi ești femeie nu știu cum e sa fie barbat

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

E brunetă, cum îmi place mie. Nu cere bani, nu cere shopping, nu este cu fundul în sus când este pe roșu sau când nu a prins reducerea de papuci în mall. Și nu cere coafor. Eu doar îmi fac treaba cu ea, o spăl, o îngrijesc, apoi stă cuminte și așteaptă pe pat. Parcă este o regină. Nici la fostele nu țineam atât cum țin la ea. Ea sta doar cu gura deschisa și nu zice nimic.
Iar partea cu mâna, cred ca am sa înlocuiesc cu altceva. Nu as vrea sa scriu aici, este vorba de prostii. laughing

| Robert265 explică (pentru anonim_4396):

Oauuu nu pot sa cred am mai auzit un caz similar parcă!

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un l@b@giu de se uita la pornache si baga mare ma atrage mai mult decat unu care spala papusa de xslobox laughing
"Parca este o regina"
laughing
E o bucata de plastic umflat, ia inteap-o cu un ac, tot regina e?
laughing
Normal ca nu zice nimic laughing o femeie te roaga sa o... Papusa sta ca vaca laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Eram doar ironic laughing dar, mă rog... Credeam ca îți place sa citești fantezii din astea, amor cu păpuși. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place cum gandesti happy. In special ultima parte

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai spalat-o jos?
winking
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Pe picioare? Nu se murdărește acolo.

| UnDiavol a răspuns (pentru anonim_4396):

Beny faza cu păpușa a fost legendar ))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinder

| Eisenheim a răspuns:

Alina si benny,eu zic sa va intalniti,deja am uitat de necazul lui robert,desi nu stim clar ce problema are,nu a mentionat varsta situatie nimic,deci eu zic sa incepi cu inceputul,iesi in parc,singur nu trebuie sa fi cu iubita,si observa acolo cine trece,fete,baieti,copii,cupluri,si sant sigur ca o sa reusesti sa iti faci o idee si un plan custom made pentru tine, pentru ca fiecare are povestea lui, degeaba iti spun fa ca mine, pentru ca e putin probabil sa poti copia relatia cuiva, in viata nu e ca la scoala

| Robert265 explică (pentru Eisenheim):

Așa fac dar în orașul ăsta sărac de oameni nu găsești mare lucru nu-s singurul sun băieți trecuți de 30 de ani și acum ăștia mai mititei ne dau clasa că foarte multe fete sunt cuplate sau pe interes as incerca în altă locație! Stau așa de vreo câțiva ani am 26 de ani acum eu nu am nimic cu nimeni nici cu orașul dar având în vedere că tineri pleacă în străinătate e mai gol și etc aici e o zona foarte săracă nu are nici o perspectivă și din cauza asta și programul meu de dimineața până seara e foarte incarcat!

| Refresh0 a răspuns:

Bună! Pentru mângâiere, liniște și o iubire adevărată, te invit să o cunoști pe singura Persoană care le poate oferi. Doar Dumnezeu te poate împlini în viața aceasta. Deși poate nu îți vine să crezi, El te cunoaște și te iubește pe tine personal. Dacă îl ai pe El atunci vei înțelege adevarata fericire si dragoste, pentru că El e dragostea. Te invit să Îl cunoști. Și cum altfel cunoști pe cineva decât din vorbele, acțiunile și cuvintele lui? De aceea și El a scris Biblia pentru a Se face cunoscut ție, mie și tuturor celor care îsi doresc o viață împlinită. Îți las un link pentru un format electronic, dar recomand să o cauți în format fizic. https://biblia.resursecrestine.ro

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Matrimoniale...

| Robert265 explică (pentru Annaaaaaa5115):

Nu a functionat am dat de panarame