| BlancaFantasma a întrebat:

Unde setez pe facebook sa nu`mi mai apara lista de prieteni deloc, pentru nimeni?

Răspuns Câştigător
| yuny a răspuns:

Dai la la conu meu-prederintze de confidentzialitate-sh vezi ca sus deasupara tabelului scrie''conectare pe facebook sh scris cu albastru vezi setarile sh dai acolo sh e a 4 cerintza:''Să-ți vadă lista de prieteni.''sh de acolo setezi ''doar eu'' si asa nu tze'o mai poate vede nimeni doar uh sper ca tze'am fost de ajutorhee hee

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Asta nu poti sa faci, doar daca nu mai permiti nimanui sa-ti viziteze profilul deloc.
Sper ca am putut sa te ajut.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Dai la contul meu apoi la preferinte de confidentialitate si iti alegi de acolo cine poate vedea si cine nu