| Magda20 a întrebat:

Uneori simt că îmi iubesc iubitul și alteori simt că mă enervează și plictisește. De ce?

8 răspunsuri:
| debarasator63 a răspuns:

Pentru ca nu schimbati ceva in relatia voastra. Trebuie, din cand in cand, sa faceti ceva nou, sa va implicati in proiecte comune, in activitati care-i plac partenerului (chiar daca nu-i place celuilalt). Un simplu te iubesc nu prea mai e de ajuns azi. Incerca ceva nou, de regula noi barbatii acceptam asa ceva. Succes!

| RAY a răspuns:

Ca nu il iubesti de fapt, e ca un catelus, cand te plictisesti profiti de timpul lui, cam asa faceti voi fetele ( majoritatea), de asta aveti liste de prieteni de sex masculin, o fata are nevoie de cel putin 10 provideri pentru a iti satisface pofetele, ajunge la o varsta de 30-40 de ani, atunci se calmeaza, bine unele niciodata, sunteti mai complicate decat fizica cuantica

| Adry05 a răspuns:

Poate stati prea mult impreuna ori pur si simplu ai tu o stare de iritare, si mie mi se mai intampla, stai un pic fara el sa vezi ca te ia dorul si dragul iar laughing

| OrdanKarris a răspuns:

Uite de asta nu merita relatiile serioase. Pentru ca exista "plictisite" ca tine. Fata mea, cand te-ai plictisit, el ar trebui sa te zboare afara. Repet a mia oara: relatia este un beneficiu pentru femeie, nu pentru barbat. Cand tu te plictisesti de un beneficiul d-al tau, nici o problema, nemultumitei i se va lua darul. Corect? Corect! Tine minte, de fiecare data cand te plictisesti, tu pierzi, nu el. Tu!

| christine99 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Nici barbatii nu ar sta cu o femeie daca nu ar avea nici un beneficiu de la ea. Cred ca ai fost luat de prost de vreuna, si te consolezi crezand ca esti un mare premiu, imi pare rau pentru tine laughing

| christine99 a răspuns:

E normal sa te mai plictisesti uneori, nu se poate sa fie mereu actiune si distractie. Daca esti mai agitata, cauta pe cineva ca tine. Dar repet e normal sa te mai enerveze persoana iubita, dar daca il iubesti nu o sa dureze acea stare mult timp laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Ca nu esti Taxi sa-l iubesti Non Stop.
http://m.youtube.com/watch?v=m-hfXedaEAg
E normal sa mai simti uneori sa o legi de masina si sa apesi acceleratia dar trece.

| 1dintrevoi a răspuns:

Pentru ca e om. Are si defecte, nu doar calitati.