| Fabian_Oprea_1993 a întrebat:

URGENTTT! Vreau sa va cer si eu o parere.Am facut sex cu iubita mea de cateva ori, ultima data cand am facut-o, la 2 zile a zis ca vrea sa ne despartim, ca ea vrea libertate. Dupa 3 sapt de despartire ne-am impacat.(in astea 3 saptamani ea vorbise si cu un baiat de vreo 25 de ani sa se gaseseasca sa nu stiu ce).Eu nu mai pot sa ma inteleg cu ea, am cateva poze cu ea dezbaracata, ea nu stie daca ii zic ca le am si ca pot sa ii fac rau credeti macar sa stea sa vorbeasca normal sau se duce totul de rapa?

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă vrei să-i arăți că a făcut un lucru extraordinar de bun că a scăpat de un (...autocenzurat...) atunci poți să-i spui de pozele alea. Poate te dă pe mâna Poliției, să vezi pe urmă partide de sex ce o să ai tu parte.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tipa vrea sa se arda si cu altii, s-a plictisit de tine.
Ceea ce vrei sa faci tu este fapta penala, daca o duce capul te aranjeaza rapid.

Răspuns utilizator avertizat
| OrdanKarris a răspuns:

Sa stii si tu: cand o femeie iti spune ca vrea sa se "gaseasca", ca vrea sa se "descopere" sau o alta formula de genul asta se traduce ca vrea sa experimenteze maciuci straine si exact asta a facut. sa vada cat de tare i se largeste vaginul. Eu in locul tau ii dadeam eject pe loc si in cel mai fericit caz mi-o mai trageam cu dansa ca prieteni cu beneficii. Nu o mai numeam "iubita mea"! S-a dus demult de rapa tot cand ti-a spus ca "vrea sa se gaseasca" rolling on the floor

| sadrian46 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Si in cel mai fericit caz mi-o mai trageam cu dansa ca prieteni cu beneficii.
Băiatu, ești de comă și de premiu Nobel în lătrătura română.
De prietenie, relație, crush, bff, căsătorie de probă, căsătorie cu repetiție, triunghi amoros, amantlâc, cuplărai, swingeri, sex în 4, în 6 și în 666 am mai auzit, dar prieten cu beneficii, nu! Cum ar fi să fie asta? Un fel de bordel reciproc, azi mă plătești tu, mâine eu, sau la salar? Hai lămurește. că cer să o bage în DEX!

| sadrian46 a răspuns (pentru mihai69):

Ei, așa da, cât trăiește, omul învață!

| DanielPH a răspuns:

Salut. Decat sa faci rau cu pozele alea, mai bine le-ai sterge. Ce rau sa-i faci? Ca te poate da la politie si faci minim 2 ani pentru amenintari/santaj/detinere de material pornografic, compromitator, fara dreptul respectivei.
Cunosc caz real. A amenintat-o ca are poze goala cu ea si ca le posteaza, la cateva zile a fost incatusat, i s-au gasit pozele pe un stick si a fost inchis. Ai grija...
Daca lucrurile merg intre voi, foarte bine, daca nu, de ce impingi apa la deal? Sunt milioane de fete, ai de unde alege. De ce nu porti o discutie cu ea si iei/luati o decizie? Este cel mai bine si cel mai moral!
Ganduri bune!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielPH):

Atunci de ce e internetul PLIN de poze cu prietene/neveste in ipostaze intime, Nu ma refer la vedete xxx, ci femei normale decente happy

| sadrian46 a răspuns (pentru DanielPH):

Nu cred. Ca să închizi un om, trebuie hotărâre judecătorească.
Eu în cazul lui, le-aș păstra, dar nu acasă, ci într-un safe bancar, ceva de genu, și la o adică, pac cu ele la Răcnetul Carpaților, foarte moral, curat murdar.

| DanielPH a răspuns (pentru anonim_4396):

Multe au doar descrierea asta pentru a starni curiozitatea. Vezi un nume, o locatie a fetei respctive si de cele mai multe ori este cu totul si cu totul alta persoana.
Daca fata face plangere si are dovezi, ti-am spus, 1-5 ani.
Ce vezi tu pe net sunt ori cu acordul fetei, ori fake.
Si plus de asta... daca fata nu mai vrea, normal este sa-i respecti alegerea si atat. Cu timpul, pe cai amiabile va puteti impaca daca ambii doriti. Santajul, hartuirea si amenintarile, mai ales cele de genul, sunt pedepsite de lege NU degeaba. Sa te pui in locul ei, sa fie vreo nebuna care imparte in stanga si in dreapta poze/clipuri cu tine nud, cam urat pentru viata sociala, nu?
Ai grija ce faci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielPH):

"Ai grija ce faci! "in primul rand, eu n-am tangenta cu fetele, deci nu se pune vorba sa postez, sau sa fiu postat., si nici viata sociala laughing
Dar navigez mult timp/si pe multe siteuri diferite, deci stiu cum sta treaba.
Pe net gasesti milioane de poze cu femei goale care nu-s vedete xxx, in schimb astea sunt asa numai cateva poze nud/sau asa "surpinse" fara prea multe informatii despre ele.In schimb sunt seturi continand zeci- sute de poze cu acelasi femeie.
Deci cum au ajuns acele poze pe net. logic ca nu au fost cu acrodul lor, ca is femei normale: Raman mai multe explicatii :-pozele au fost pierdute, gen aparatul foto, stickul, telefonul etc, cine l-a gasit sa fi postat pozele pe net.
-Hacker: un hacker le-a furat pozele, cred ca este o explicatie super-realista deoarece buna parte din femei a caror poza au ajuns pe net la public is rusoaice, iar rusii is renumiti pentru priceperea lor.
-sotul, fostul i-a postat ca motiv de razbunare (insa asta cum spuneai u daca barbatul recunoaste e cam nasol) insa cum poate femeia sa dovedeasca ca persoana respectiva a postat pozele? Barbatul poate sa declare, ca i s-a pierdut telefonul, stickul si hai PA dovedeste ca nu-i asa, Daca barbatul are minte, poate scapa de acuzatii de genu.
Cum ziceam, am navigat mult pe siteuri de xxx- se pot gasi foarte multe femei "Normale" in tot feluri de ipostaze, inclusiv am gast si cateva romance.(stiu asta, ca se vedea din imaginea de fundal)