| anonim_4396 a întrebat:

Va plac copiii gemeni? big grin (Eu una ii ador sunt innebunita dupa ei, nu pot sa-mi explic de ce, doar nu am sora geamana, si de mica mi-au placut gemenii in general, nu stiu de ce atata afectiune pentru gemeni...happy )? Asta nu inseamna ca nu-mi plac copii in general, dar intotdeauna am avut o slabiciune pentru cei gemeni(numai Dumnezeu imi poate explica eu nu stiu de ce sunt asa"legata"sufleteste de cei gemeni...)hee hee

Răspuns Câştigător
| crystyanr a răspuns:

Si mie imi plac gemeniilove struck...indiferent de varsta, nu stiu sunt foarte interesanti si uniti, bine, ca toti fratii sunt uniti, dar nu stiu, gemenii parca... Ei simt cand celalalt e trist, incredibil! Cred ca daca aveam o sora sau chiar un frate geaman, eram cea mai fericita persoana din lumehee hee.

17 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Gemenii sprouse!

| ruxybelle a răspuns:

Verisoarle mele sunt gemene :X:X sunt atat de dragaleasee :X

| DiannaDi a răspuns:

Si eu sunt la fel! imi sunt enorm de dragihappy cand eram mica. ziceam ca vreau sa am gemenilaughing dar m-am copt la minte si mi -am dat seama ca ai grija f greu de doihappy
sunt niste adorabilihappy

| Iubesc Limonada a răspuns:

Ii adorlove struck

| oky a răspuns:

Da.

| Sasha_3991 a răspuns:

Doamne gemenii sunt asa dragutikiss Imi doresc sa am 2 perechi de gemeni. Stiu ca va fi greu dar imi plac asa de mult incat nu imi pasa cat de greu fa vi, o sa chem bone si detoate dar imi plac la nebunie:-X

| crystyanr a răspuns:

Elenaaaaa? Îti plac gemenii? Vio sa facem gemeni. Te invat eu formula pentru gemei.Stanga, stanga, dreapta, dreapta.Si gataaaa! Peste 9 luni o sa ai nu gemeni, ci tripletii! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sunt gemeni sau nu, tot copii romanhee hee. Cunosc si eu 2 baieti gemeni, si ma cam enerveaza ca nu pot sa-i deosebesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gemenii sprouse!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap :X sunt rari
si atat d` adorabili :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca iti plac foarte mult copiii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@crystyanr invita pe altcineva, poate ar fi mai incantatabig grin Gemenii mei raman imaginari momentanhee hee Numai Dumnezeu stie daca o sa-i am sau nu vreodata...Si nu asa cu oricine.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, Elena! Da, si mie imi plac la nebunie copiii gemeni, mai ales ca sunt si o fericita mamica de fetite gemene, Petra si Elena.Si tocmai din infinita uimire si recunostinta fata de aceasta binecuvantare am decis sa le dedic un site ce va contine informatii despre lumea lor minunata.Deocamdata sunt la inceput, insa stiu ca voi reusi. Daca poti, intra pe www.despregemeni.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac mult gemenii sprouse in special Dylan pentru ca e mai mare cu un sfert de ora si mao dragut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand, multe din raspunsuri sunt aiurea si neadevarate.
In al doilea rand, ma bucur ca ii vedeti ca pe niste chestii diferite de restul oamenilor.
Ce oameni...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeu a facut in asa fel sa am un frate geaman (dizigot) si inca o un frate si o sora gemeni...intotdeauna imi spun in gand "mama mea a fost o eroina ca a rezistat cu noi...mai ales ca faceam muuulte boacane impreuna "

| anonzone a răspuns:

Cuuute, si mie imi plac gemenii :X am... 2 "perechi" de gemeni in scoala, 2 baieti, si o fata cu un baiat happy