| DyaNa1337 a întrebat:

Va rog niste urari de la multi ani serioase si frumoase pentru o matusa.

Răspuns Câştigător
| Sakura_1833 a răspuns:

Draga mea matusa iti urez un mare la multi ani din inima mea caci insemni pentru mine ceea ce cred ca insemn eu pentru tine. Te iubesc mult si astazi de ziua ta vreau sa-ti arat ca te iubesc prin tot ce iti voi spune. Imi esti ca o mama si stiu ca iti sunt ca o fiica. Astazi este o zi mare caci sarbatorim ziua in care te-ai nascut si ca ne faci fericiti prin dragostea si fericirea pe care ne-o arati cand te vedem mereu. Iti multumesc ca astazi ai ales sa-ti fiu si eu alaturi de ziua ta, la multi ani!

4 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Bessame a răspuns:

Cu ocazia acestei zilei minunate asa cum esti tu in sufletul meu...Matusa mea preaiubita iti doresc sanatate, mii de bucurii, impliniri si multi ani inainte~! Un sarut de flori trimit pentru o persoana speciala caruia nu imi ajung 1000 de cuvinte sa-i spun cat de mult o apreciez si o iubesc!

| ingeruldragutz a răspuns:

Buna
De ziua ta de nastere iti doresc sanatate si noroc. Fiecare zi sa inceapa cu o bucurie, fiecare clipa sa iti aduca implinire. La multi ani!
_______________________________________________________

Unii oameni fac lumea mai frumoasa doar pentru ca fac parte din ea. La Multi Ani!
_______________________________________________________

Sa cresti mare si cuminte, multi ani de acum inainte, sa ai multa fericire sanatate si iubire!
_______________________________________________________

In aceasta zi minunata, banii sa fie la ordinea zilei, bautura sa curga in rauri, lautarii sa-ti cante, mii de fete sa te sarute, sanatate si fericire, La Multi Ani si multa iubire!
_______________________________________________________

La Multi Ani! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine si acesta minciuni nevinovate.
_______________________________________________________

Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de soare, un an de iubire, un veac de sanatate si un mileniu de bani. La multi ani!
_______________________________________________________

Visele de astazi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte iar gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La Multi Ani!
_______________________________________________________

Un cer senin si fara nori, Ca viata ta sa fie, Sa ai in cale numai flori, Succes si bucurie! La Multi Ani!
_______________________________________________________

Un ocean de sanatate, Un munte de noroc, Un camion de bani, Si un sincer LA MULTI ANI!
_______________________________________________________

Cele mai calde gânduri şi urări de sănătate şi împliniri. Să fii iubit şi fericit în fiecare moment al vieţii tale. La mulţi ani!
_______________________________________________________

Iti doresc sa ninga in viata ta cu iubire, fericire, noroc, bani, speranta, pace si lumina! La multi ani!
_______________________________________________________

Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii, iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de la viata: dragoste, bucurii, ganduri senine, lumina in suflet, speranta intr-un viitor mai bun si un sincer si calduros "LA MULTI ANI"!
_______________________________________________________

Nu-ti doresc viata unui trandafir caci e prea scurta, nu-ti doresc nici viata unei stele caci e prea lunga. Iti doresc frumusetea unui trandafir si splendoarea unei stele. LA MULTI ANI!
_______________________________________________________

Iti doresc sa mergi pe un drum numit Viata, sa te impiedici de un ciob numit Noroc, sa cazi intr-o prapastie numita Fericire si sa culegi o floare numita Iubire. La Multi Ani!
_______________________________________________________

Catelush cu parul cret Sa ai Jeepul in cotet Si o vila cu piscina Cindy Crawford de vecina O lopata pentru bani Sanatate, La Multi Ani!
_______________________________________________________

La multi ani cu veselie, sanatate pe vecie, masa plina de bucate, dragoste, succes in toate, bani la greu, noroc cu carul: LA MULTZI ANI si sus paharul!
_______________________________________________________

La multi ani cu sanatate, DOMNUL sa va dea de toate, poate un STROP de fericire, poate unul de IUBIRE, poate unul de NOROC, poate TOATE la un loc!
trimite-i la multi ani matsi tale