| amo7 a întrebat:

Va salut! Se apropie ziua de nastere a posibilei viitoare iubite. Ma intrebam daca ma puteti ajuta cu ceva idei in ceea ce priveste cadoul. Ma gandesc la niste sfaturi de la fete. Nu foarte scump,e primul cadou si ii cresc cornite dupa.Dar ceva semnificativ pentru o fata. Asta nu stiu si imi da batai de cap. Nici nu o cunosc de foarte mult timp sa-mi dau seama cam ce ii place sau de ce are nevoie. Iar faza cu buchetul de flori, e clasica. altceva happy
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu as face altfel:

As crea un nou cont cu numele tau cat de cat adevarat si pe acel cont as baga o poveste de cat de mult o indragesti tu, cat de tare iti place de ea si cat de mult vrei sa o surprinzi. Si ce cadiu sa ii faci.

Dar ceva asa sa plangem citind. Apoi as lasa oamenii sa isi exprime parerile. Speri sa nu fie si cretini care sa bage ciudatenii.

Si i-as trimite linkul anonim (cu alt nume).

In plus as lua ceva simplu, gen o invitatie undeva de pe groupon sau altele de tipul asta.

Motivul este simplu: daca nu esti acceptat ca iubit atunci macar te infrupti si tu din cadou...

Nu iti pare rau ca l-ai pierdut... si in plus... conteaza sentimentele... nu un produs oarecare care azi e bun si maine e ruginit...

| Jessica007 a răspuns:

Cumpara doua lantisoare cu doua jumatati de inima. Unul pastreaza-l tu si celalalt i-l dai ei.Sunt sigura ca ii va placea.Bafta!

| FlorentinaF a răspuns:

Florile oferite unei fete nu se vor demoda niciodata.Mie, una, mai mult mi-ar placea sa imi ia un buchet de flori decat cine stie ce accesorii pe care nu le port.
Insa, daca ai spus ca nu vrei flori, ii poti lua o bratara din argint, un parfum.

| Allleeexx a răspuns:

Un prezervativ

| TheHiHello a răspuns:

Poți încerca cosmetice, trandafiri, bijuterii, ori îi dai bani să își aleagă ea... :'D
Xoxo, Anya!

| VillegasLover a răspuns:

Chiar dacă faza cu buchetul de flori e clasică,mereu va face o fată să zâmbească, crede-mă. happy
Dacă e mai copilăroasă, încearcă să strângi puțin mai mulți bani și i-ai un urs din acela gigant cum vor aproape toate fetele laughing sau cel puțin unul mai mare, nu gigant. poți încerca să afli care e parfumul ei preferar, alături de un buchet de trandafiri :3
sau... uite.fratele meu i-a cumpărat iubitei lui o cărticică super mică cu citate de dragoste și un fel de magnet, cu forma capului unui băiat și forma capului unei fete care dacă îi puneai unul lângă celălalt se sărutau și formau o inimioară.
dacă nu t-i se pare ok niciuna dintre astea, poți pune un prieten/o prietenă să afle ce își dorește.
Succes! puppy dog eyes