| Losnams a întrebat:

Vi se pare normal ca la 15 ani sa ai prima relatie?

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Așa ca o relație de adolescent da, dar bineînțeles că nu ești suficient de copt la minte încât să o numești o relație adevărată.

| Yurisa a răspuns:

Da, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut la 13-14 deci da.

| christine99 a răspuns:

Sexuală? Nu, nu este ok. In rest da.

| Spartacus12345 a răspuns:

Da si nu... daca esti in clasa a noua poate fi destul de ok, atat timp cat nu renunti la celelalte responsabilitati si obligatii. Si trebuie ca ambii parteneri sa fie seriosi si sa o ia incet.

| Marbella188 a răspuns:

Da, dar in acelasi timp sa iti vezi si de scoala, nu sa rămâi cu burta la gură si sa iti distrugi viaţa.

| LionTrap a răspuns:

Eu nu am broken heart(, si am 15 ani

| Anonima0645 a răspuns:

Daca stii cum sa te comporți corect e ok