| Swetlly122 a întrebat:

Voi cate ore stați pe zi sa studiați?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când studiez ceva, nu stau să tocesc. Ceea ce studiez mă preocupă tot timpul. Când mă ridic de la masa de studiu, nu se face gol în capul meu, mă gândesc în continuare în surdină la ceea ce am studiat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca ma cronometrez big grin
Cand vreau sa studiez ceva studiez pana cand fac altceva.

| Frank51 a răspuns:

Dacă e mult și nu am alte treburi de făcut, cam toată ziua(8-10 ore). Asta înseamnă si scris, si citit, si învățat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim o oră pe zi și niciodată în weekend.

| morfeo a răspuns:

25 minute. Nu e nevoie sa stai sa citesti sa sa tocesti aiurea. Daca esti focusat jumatate de ora pe ce stii ca ai de invatat, n-ai cum sa nu inveti.happy

| BogdanM275 a răspuns:

în jur de 2-3 ore, încerc sa îmi fac cât mai mult timp liber pentru alte activități.