| anonim_4396 a întrebat:

Voi cati prieteni aveti? Nu ma refer la prietenii cu care colaborati doar pe retelele de socializare.

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Momentan am doi prieteni apropiati cu care ma vad destul de des.

| RAY a răspuns:

Depinde ce inseamna prieten, prietenii banuiesc ca multi atat timp cat am fost om cu toata lumea, dar frate putini am cred ca 1, 2 mai mult nu cred

| T0T a răspuns:

Nu știu dacă am.

| Doub a răspuns:

Nu ştiu.

| Sn4k3 a răspuns:

| J0B0MAT a răspuns:

Am o singura prietena apropiata.Restul prietenilor sunt mai mult cunostinte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cam mulți omule, mai scade din ei...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa ma gandeam si eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar acum realizez că nu am nici un prieten, dar e oke... ^^
Tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am 2 prieteni buni. O fata si un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

0.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniellllll1 a răspuns:

Am cativa, dar din alt oras.

| Andreaa a răspuns:

3 happy

| Roxanaaaaaaaaa a răspuns:

Am 4 prieteni apropiați. În rest mai am prieteni, dar nu foarte apropiați.