| Alexxutzaa a întrebat:

Voi ce va doriti de craciun?

16 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
cat ma bucur ca puneti intrebari despre Craciun!happy
imi vin in minte amintiri foarte frumoasehappy
ce imi doresc? sanatate,fericire,iubire si o viata mai buna!(adica sa iesim din criza odata).
cand eram mica,oo! sa vezi ce lista imi faceam! era cam asa:
-papausa barbie
-ursulet de plus
s.a jucariilaughing
numai asta imi doream! dar acum, imi doresc altceva si probabil se va indeplini! stii, unii spun ca mos Craciun nu exista.eu cred asa:
probabil a fost candva, demult, un mos bun cu copii si le dadea cadouri.si de atunci, dupa ce a murit el, parintii le fac cadouri copiilor in numele lui.eu asa cred.
Sper ca te-am ajutat!

| NoNameJunior a răspuns (pentru NoNameJunior):

Am uitat sa spun ca imi doresc pe langa sanatate, fericire si iubire mie si prietenilor si familiei mele, un telefon nou:X

| MihaelaStyles a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nu de fapt Mos Craciun este nemuritor, dar el nu poate intr-o singura noapte sa se duca in toate tarile asa ca trimite pe alti oameni sa le aduca cadouri copiilor

| Tania a răspuns:

Banihappy

Răspuns utilizator avertizat
| AliceIDK a răspuns:

Daca nu mai vine pisi mea, o pisicuta!

| Sburatorul a răspuns:

Sincer, mi-as dori sa imi petrec craciunul alaturi de fata pe care o iubesc, dar mi-e prea rusine sa vorbesc cu ea fata in fata.

| BlueStar12 a răspuns:

Un web cam, sau iphone sau sa-si gaseasca tata o slujaba buna si as fi foarte fericita(o minune de craciun)

| annkaa a răspuns:

CEau:*
telefonul asta:X
http://www.google.ro/......tp?/imgres
tu:>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Fericire și liniște sufletească.

Răspuns utilizator avertizat
| MuzicXqZ a răspuns:

O ** cu luminitebig grin

| sebibutu a răspuns:

Să reușesc să îmi găsesc jumătatea.

| math a răspuns:

Muuulta sanatate mie,parintilor,prietenilor, celor pe care ii cunosc si voua, celor de pe TPU! :*

| haruharu a răspuns:

Ouhh multe! In primul rand. atentia lui sad

| ghitakerekes a răspuns:

E clar ca imi doresc Multe, dar cel mai mult in momentul dat un Laptop