| Marius8777 a întrebat:

Voi cum ati reactiona daca mama voastra ar trage un part de fata cu voi cu toata forta? La mine asa face si nu stiu ce sa zic... mi-e rusine

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nai ce face las-o sa se simta bine

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i, ca sa vada ca te deranjeaza.
Evident nu-i normal ce face, dar daca nici nu i se spune, poata sa inteleaga ca nu te deranjeaza.

| florin926481f a răspuns:

Ce intrebari...n ar trebui sa ti fie rusine fata de mama ta

| Clarity a răspuns:

Ce ar trebui sa faci ii sa te razi si sa faci la fel. Este o fapta normala care toata lumea o face, rusinea vine de la faptul ca in societate nu acceptam tot ce se intampla cu corpul uman.
Dar in familie ar trebui sa nu o I-ei atat de serios incat sa iti fie rusine, rade-te si bucurate ca maicata nu ii atat de serioasa si ii deschisa la asta.
Nu uita societatea te face sa iti fie rusine nu maicata.
Eu cred ca ii foarte amuzant laughing)), incearca sa vezi gluma.

| Marius8777 explică (pentru Clarity):

Tocmai ca suna bine rolling on the floor))) adica, nu stiu, e cam aiurea ca o face de fata cu mine idk

| Perfekt a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca poate vrea sa ii spui ce a mancat? Sa ii ghicesti in garofita? happy

| Silwian37 a răspuns:

Data viitoare da i o plama!