| NutellaIsMyDrug a întrebat:

Voi cum ati vrea sa fie prieteni vostri adevarati? funda+vothappy.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sinceri și corecți!
Pa, pa.

| Neimportant a răspuns:

Aş vrea să fie mai înţelegători, să nu se supere din orice, să pot să comunic mai bine cu ei. să îmi dea sfaturi şi să mă ajute de fiecare dată când am nevoie.

| Valisha18 a răspuns:

Loiali, sinceri, intelegatori si evident, sa avem cateva preferinte comune.

| dydy1 a răspuns:

Sinceri,veseli ca si mine si cel mai important sa nu aiba 'fite'

| Roxana0606 a răspuns:

Asi vrea sa fie : sinceri, sa ma ajute, sa nu ma critice, sa ma accepte asa cum sunt, sa tina la mine, sa nu ma minta, veseli, glumeti sa ne spunem tot happy, sa fim ca o familie big grin

| Irina0027 a răspuns:

As vrea sa fie ei inşişiwinking si sinceri.

| EpicWIN a răspuns:

Sa avem multe in comun, sa nu ma critice gen (arat ca dracu, sau ca ma comport urat), si sa iti fie prieten si nu dusman

| TheExpert01 a răspuns:

Pai eu doar 2 lucruri i-as cere: 1.Cand am un necaz o neplacere o boala etc sa fie langa mine sa ma sustina sa ma ajute si 2.Sa stea mult mult timp cu mine funda?