| Nume6 a întrebat:

Voi cum vă înţelegeţi cu familia și ce aţi schimba la ea? P.S Paște fericit happy

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Multumesc, la fel, si multa bucurie!
Ne intelegem foarte bine, am 2 parinti blanzi si cu un suflet bun, am nimerit intr-o familie buna si ii multumesc la dumnezeu pentru ea, poate cum am fost singura la parinti, am fost foarte rasfatata.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ma inteleg bine si nu as schimba nimic la ea.

| Crackman a răspuns:

Fiecare este unica in fwlul ei.

| Goddessss a răspuns:

La cum ma înțeleg cu familia mea dau undeva nota 7.
Imi plac de ei ca ma lasa sa fac in mare parte ce vreau.
Vreau par albastru, ma lasa.
vreau sa ies afara, ma lasa.
La asta nu am ce sa le reprosez.
Ma enervează mai mult, ca se cearta cam des si tot se impaca si uneori vorbesc mult prea mult si nu mai am energie.
Sunt deștepți, dar uneori parca ii ia dracu.
Cu mami ma înțeleg pe partea financiara, iar cu tati cand am probleme de rezolvat sau cand vorbesc cu el despre lume si despre știință. Cu el am ce vorbi.
Cu sora mea ma înțeleg cel mai bine, pentru ca mi geamănă si 2, avem câteva lucruri in comun.

| Vikaa a răspuns:

Nu ne prea intelegem, de schimbat ar fi multe.Probabil un lucru ar fi sa nu mai judece atat orice si pe oricine.

| anotherwoman a răspuns:

Nimic n as schimba. Ii accept asa cum sunt. Cu bune si rele, sunt părinți si punct. Atata timp cand nu fac ceva imoral, ilegal sau sa ma deranjeze personal, imi vad de viata mea si le sunt recunoscătoare pentru ca mi-au oferit cel mai minunat dar, viată.

| Nobody97 a răspuns:

Nu am familie