| zilog a întrebat:

Vrea să doneze cineva un Calculator PC sau un Laptop pentru un caz nobil:
Pe scurt o familie salvează o fată care a fost dată la casa de copii.

Eu am fost trimis să le repar claculatorul gratis cadou dar am descoperit că aveau un calculator pentrum 4 din anul 1999 care mergea extraordinar de greu.

Acum eu nu am nici un laptop de donat.

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

"Eu am fost trimis să le repar claculatorul gratis cadou dar am descoperit că aveau un calculator pentrum 4 din anul 1999 care mergea extraordinar de greu."

windows 98SE si merge extraordinar de bine big grin

| zilog explică (pentru Zuzu1991):

Incearca sa vezi daca mai merge internetul pe acel windows
mai nou nu mai poti naviga pe net daca nu ai win 7 sau 8

| aditimus a răspuns:

Desigur, vorbeste te rog cu prietenul meu Darius.

Au un proiect cu asa ceva, il poti gasi si pe Facebook.

https://www.youtube.com/channel/UCNb56FTRCnHp-XKeoHy4ibg