| Loredana40 a întrebat:

Vreau modalitati despre cum sa ma apropii de un baiat pe care il plac ca sa fim impreuna.

Răspuns Câştigător
| HeadShoot32 a răspuns:

Parerea mea e ca, cel mai bine e ca la inceput sa devii prieten cu el, dupa cei mai buni prieteni si dupa restul se intampla de la sine. Incearca sa nu te "falsifici" in preajma lui, sa fii tu insati tot timpul, adevarul sa fie rostit mereu. Dupa ce ai devenit prieteni cu el, incearca sa ii arati incredere, loialitate, dupa o sa deveniti cei mai buni prieteni si o sa ganditi in mare parte la fel, dupa, apare iubirea de la sine. Inca o chestie, e nevoie de timp pentru asta, niciodata sa nu grabesti lucrurile ca cel mai sigur ai putea sa intri intr-o mare groapa cu maro.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai degeaba te pui tu si in cap, daca pentru el tu nu existi...
Daca si lui i-ai fi draga, doar o simpla privire si v-ati atrage precum magnetul.
Treci prin fata lui si v ezi daca te remarca.
O zi frumoasa sa aihappy

| mihai69 a răspuns:

Trimite-i o poză topless.

| meota a răspuns:

Pai nu ie greu.te apeopi de el
si ii zici buna. Dupa aia ce

| meota a răspuns:

Ii spui buna. Apoi ce faci. Daca iti raspunde descizi o discutie care o vrei tu. Dupa eti tu insati si iti lasi inima sa varbeasca. Succes!