| getash a întrebat:

Vreau sa aflu numarul de telefon, stiu numele de familie si adresa, urgent

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă are telefon fix, ai o şansă.
La Romtelecom poţi suna la 118932 şi să afli.

Succes!

| Psihoyounger a răspuns:

Încearcă pe pagini aurii. Dacă ştii şi localitatea, caută pe net după numele de familie, apoi poate afli şcoala. Suni la şcoală şi îţi face legătura cu persoana respectivă. Eu aşa am făcut cu o persoană căruia îi ştiam doar numele de familie şi judeţul. Dacă ai adresa, înseamnă că ştii localitateahappy. Dacă nu e elev/student, încearcă la fel, dar cu locul de muncă. happy

| bambi12313 a răspuns:

Pai cauta la informatii la telefon sau pe internet la agenda telefonica si poti scrie acolo cine este persoana respectiva si adresa acestuia si iti va da numarul de telefon succes

| Troll a răspuns:

Pana intrebai aici intrai pe ceva site de numere de telefon sau te uitai in pajini aurii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umm...nu stiu.,. pagini aurii? laughing

| r2d2 a răspuns:

Pagini Aurii... daca se mai gaseste.

| danyella_5246 a răspuns:

Cauta in cartea de telefonwinking

| Lupu_Ioana_1961 a răspuns:

Stefania Titrade. Strada soldat Ghita Serban nr 14 bloc8C scara 1 Etaj 5 ap 106 sector 3 Bucuresti

| Nedelea_Ligia_1958 a răspuns:

Dăescu Constantin, Drobeta - Turnu Severin