| dirtydancer700 a întrebat:

Vreau sa formez relații cu fetele dar mi-e teama ca ar putea avea prieteni și nu vreau probleme.Cum pot sa aflu daca sunt singure ca sa pot sa le abordez?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Trebuie sa le abordezi mai intai ca nu poti ghici in stele daca au prieten sau nu.
Sau indiferent ca are prieten sau nu, de ce anume iti e frica? Majoritatea care au prieten si accepta avansuri, de obicei sunt panarame sau sunt pe cale de despartire laughing
Oricum o fata care se lasa usor sedusa nu stiu daca e de vreo relatie serioasa... acum depinde de vrei, relatie serioasa sau aventura.
P.S: la cat de multe se... si au si prieten in acelasi timp, crede-ma ca faptul ca are prieten sau nu, nu e o chestie foarte relevanta laughing)
P.S2: iti recomand sa eviti cele care au avut multe aventuri sau sunt panarame, poate te alegi si cu niste boli.
P.S3: Succes!

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai de ce trebuie sa ghicesti si nu le intrebi.Ca doar nu ti-a rupe iubi capu ca le spui un buna.
Le abordezi, le spui un buna daca vor vorbesc cu tine si apoi le intrebi daca nu iti vezi de drum.Nu ai de unde sa stii daca are pe cineva daca nu vorbesti cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã te duci cu mentalitate, vreau sa formez relatii o sa fi ignorat peste mãsurã.
Cum poti tu crede cã ar existã fete singure? Singure ma refer sa nu fie abordatã de nici un tip, nu existã asa ceva este doar rândul tãu, sa incerci. Cum vezi tu pe una si vrei ceva mai mult sau mai putin serios, asa mai sunt o grãmadã de hãndrãlai care vor ceva. Plus nu inteleg de ce iti faci probleme? Fetele sunt extrem de istete si se ascund bine, sa nu fie prinse ca vorbesc cu mai multi de o datã, daca iti este frica cã o iei pe coaja ei bine, nu esti barbat sa nu-ti facã probleme trebuie in primul rând tu sa Nu enervezi pe una sa-l Cheme pe altul sa te batã.