| KatalinaT a întrebat:

Vreau sa-i fac mamei un cadou original de Revelion, ce propuneri aveti? happy

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

I-ai o canita personalizata sau o rama foto sa ia mereu la servici sa se gandeasca la tine

| GandesteLogic2011 a răspuns:

O Geanta frumoasa de la DC, dar asigurate ca este originala.

| AllinaDaniella a răspuns:

O felicitare personalizata si incearca sa iti exprimi sentimentele pentru ea compunand o poezie.

| alecx4music a răspuns:

Un portofel din piele si flori...
Da' cred ca cel mai bun cadou pentru ea e sa-i spui ca o iubesti.
Bafta!

| DiamondShine a răspuns:

O cana cu poza in care sunteti toata familia...sau orice altceva pe care poti imprima aceasta poza.Pentru ea familia cred ca este cel mai frumos lucru.

| thpop a răspuns:

Eu ma gandeam sa-i faci un album cu poze cu familia, cu voi doua etc si la sfarsit poti sa pui o "scrisoare " si sa spui cat de mult o iubesti ♥ dupa revelion ne spui si noua ce ai facut?