| εмiLч97 a întrebat:

Vreau sa ii cumpar verisoarei mele mai mici o jucarie de plus WEBKINZ? Credeti ca se mai gasesc prin magazine?

5 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Cred că mai găsești în Real, Carrefour sau Kaufland.

| LoveTenis a răspuns:

Se mai gasesc...eu le-am luat pe multe din Carrefour, Real, Selgros.Cauta in magazine mari! Daca nu gaesti(mare mirare) cauta pe net!

| Annnonim12 a răspuns:

Da se mai gasesc! Cauta in hypermarketuri si o sa gasesti!

| Anonima240 a răspuns:

Da se mai gasesc. Trebuie sa cauti in magazinele mai mari, care au fel si fel de jucarii. Dar daca nu mai gasesti poti da comanda de pe net pentru ca nu platesti in plus foarte mult.

| Rareshhhh a răspuns:

Daca vrei, ti-as putea da eu contul meu de Webkinz, are 5 animale dintre care o pasare, eu nu ma mai joc pe el.

PS:Ai jocuri, arme e TF2 pe Steam de dat?