| Teleshpenker a întrebat:

Vreau să le trimit rudelor din străinătate, mai exact Canada și Danemarca niște felicitări de Crăciu.
Mă puteți ajuta cu informații cum ar fi durata, costurile și când ar trebui să le trimit ca să nu ajungă la destinație prea devreme sau prea târziu + alte lucruri pe care ar trebui să le știu?
Dau o fundă mare din România până în țările menționate precedent xD

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa le afli adresele de email si sa trimiti felicitari electronice, ca nu te costa nimic si sunt la fel de bune, ca cele de hartie.

| Aimwork a răspuns:

Avand in vedere ca de sarbatori nimic nu mai e sigur si depinde de prea multe variabile iti recomand sa le trimiti mai devreme si sa le notezi cu,, deschideti de Ajun" si va fi mai bine si pentru ei ca vor incerca sa ghoceasca ce si cum laughing