| AdyAdy1234678 a întrebat:

Vreau sa par mai atrăgător. În acest moment sunt un slăbănog cum s-ar spune și vreau sa ma schimb sa arat altfel va rog dați-mi niște sfaturi

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Platesti sala sa faci forme pe tine si trebuie sa mananci bine

4 răspunsuri:
| missunderstoodx a răspuns:

Fetele mor dupa baieti slabi laughing. Fa-ti carare pe mijloc si fi mai edgy. Cauta pe net edgy boy sau e-boy si o sa vezi. Depinde de cati ani ai

| anonim_4396 a răspuns (pentru missunderstoodx):

Eu dacă caut e-girl pe net imi da vreo 3 tipi care trolleaza pe omegle. Ar trebui să-și pună peruca/să-și schimbe vocea într-una de fata, poate așa are succes la fete.

| missunderstoodx a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa

| butterflyrose810 a răspuns:

Poti sa incepi sa faci sala sa iti cresti masa musculara dar sa nu exagerezi, gen sa nu devii un fel de johnny bravo ca nu e prea atractiv. Important e sa ai incredere in tine, sa fi natural, sa ai vorbele la tine, sa nu fi retinut, sa fi glumet. Crede-ma, personalitatea te poate face cu adevarat atragator. Stiu multi baieti care nu arata cine stie ce fizic dar au personalitati care te fac sa vrei sa stai langa ei happy bafta