| Annamaria9119 a întrebat:

Vreau sa plec in Anglia, stie cineva fac imi trebuie pasaport pt Nino?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat. Va mai trece destul timp, cel putin vreo 2 ani, pana Marea Britanie va iesi din UE. Referendumul nu inseamna automat iesirea din UE.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru Anglia nu ai nevoie de pasaport, este valabila si cartea de identitate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Pentru Anglia ai nevoie de pasaport acum, Anglia nu mai este in Uniunea Europeana de 2 luni, ca atare, nu mai poti intra cu cartea de identitate, iti trebuie Pasaport!

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mai citeste.Anglia inca este in UE.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu este adevarat. Va mai trece destul timp, cel putin vreo 2 ani, pana Marea Britanie va iesi din UE. Referendumul nu inseamna automat iesirea din UE.

| darrio2007 a răspuns:

Inca poti merge cu buletinul.

| Violleta2022 a răspuns:

Cine-i Nino?

| Anonimmm17 a răspuns:

Da, iti trebuie NiNo pentru angajare. Suni cand ajungi la Hmrc si iti face o programare, iar dupa programare dureaza maxim o luna pana iti trimit NiNo. Daca ai nevoie de numarul lor, te pot ajuta happy

| Anonimmm17 a răspuns:

Nu iti trebuie pasaport pentru NiNo

| Annamaria9119 explică:

Ma intereseaza mai mult daca pentru angajare imi este suficient C.I?