| kostle a întrebat:

Vreau sa revad un film, dar nu stiu cum se cheama, este vorba despre doi indragostiti care se intalnesc se cunosc intr-un bar se indragostesc, a doua zi fata uita tot, iar barbatul o ia de la capat o recucereste, si a treia zi la fel, si iar si iar, e mai mult psihologic decat romantic, de fapt asa si incepe filmul, el in bar incepe sa povesteasca. nu mai tin minte bine actiunea, stiu ca nu e american, vorbeau o limba ciudata ceha, poloneza, nu mai tin minte, a fost difuzat pe hbo demult, cineva care stie despre ce vorbesc? please!...

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ziua cartitei?

| kostle explică (pentru Mihaela1964):

Repet pentru a 3-a oara NU e American

| Shavoo a răspuns:

The wow e asemanator

| kostle explică (pentru dnk10):

Nu nu e asta sad, il gaseam repede pe asta, nu e american si nici comedie, e mai mult psihologic, drama, da cred ca nu o sa mai dau de el. sad