| YoyoXender a întrebat:

Vreau sa stiu.
1-vreau sa stiu de ce unele persoane ma obliga sa vb cu una sa ma dau pe laga ea cand stie toata lumea ca sta deja cu unul (aceeasi replica o aud de fiecare data)?
2-cand este bine sa iti faci prietena?
3-de ce lumea considera ca la 20-21 este ani stie copil (adolescent)?
4 ce ar trebui sa fac sa ies in evidenta?
5- unde sa caut sa gasesc o fata?
6-bine asta fiind vb auzita ca unele te trateaza ca pe sclav sau caine(na asa am auzit)?

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Cati ani ai? Ai pus intrebari de Gâgă.
1. Ce om esti de te poate obliga cineva sa faci ceea ce nu vrei?
2. Prietena poti sa ai si in copilarie.
3. Lumea te apreciaza dupa gandesti, vorbesti si te comporti. Am cunoscut un adolescent de 16 ani, caruia i-a murit tatal, care gandea foarte matur.
4. Deja ai iesit in evidenta prin infantilismul dovedit in intrebari.
6. Am auzit ca Scuffita Rosie este singura. Caur-o in padure pena nu ti-o fura lupul.
7 La intrebarea asta sunt doua raspunsuri:
a) Femeia te trateaza asa cum te comporti.
b) Cum ti-o alegi asa o ai.

| YoyoXender explică (pentru CodrutElian1990):

Am 21 de ani

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru YoyoXender):

Fi barbat, in sensul ca trebuie sa inveti sa-ti rezolvi problemele, nu sa ti le rezolve altul. De asemenea nu te indoi dupa cum bate vantul.