| no name a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ceva mama mea vrea sa mearga in Italia sau Spania si nu stie sigur daca agentiile astea cum ca iti gasesc de lucru e ceva sigur... stiti voi o agentie sigura in Cluj care chiar e serioasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniela, afara daca nu ai pe nimeni, cu toata egalitatea dintre barbati si femei, iti spun parerea unei femei care a fost cu sotul in spania si a fost si singura.cand e vorba de angajat e bine sa vorbeasca doi cu {sa ma scuzi} testicole.fiindca atunci cand a fost singura nu voia nimeni de la o femeie decat sex.asta mi-a spus asta iti spun si eu.nu e neaparat asa peste tot, dar o femeie singura acolo risca multe, printre care sa si munceasca degeaba, sa fie si furata si inselata. fiindca nu o apara nimeni.eu si aici in tara a trebuit sa intervin la vreo doi patroni sa-i dea banii sotiei, pe zilele muncite. daca nu interveneam, nu vedea nimic.succes si mare grija afara. oameni rai sunt peste tot, si banul, E OCHIUL DRACULUI>

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Multe dintre agentiile astea sunt firme-fantoma.Promit ceva si fac cu totul altceva.Nu ai vrea ca mama ta sa ajunga sa cerseasca pe aici sau cum a zis @anonim, pe centura.
Inca un sfat. Spania e in stare letargicá, mai bine se chinuie acolo decat sa sufere pe aici, departe de voi.

| madalina200 a răspuns:

Nu. De obicei in strainatate femeile se duc la produs pe centura.

| adryano_8812 a răspuns:

Eu nu sunt din cluj dar iti dau un consiliu sa aiba grija(majoritatea sunt tepari din astia) mai degraba daca are pe cineva vreo cunostinta in afara.iti zic din propria experienta. lucrez de 5 ani in it si am lucrat si in franta, am vazut destule, ciao si succes