| anonim_4396 a întrebat:

William levi si maite perroni sunt impreuna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ar fi ce? E viata lor; ca si noi au dreptul sa o traiasca asa cum vor si cu cine vor. Presa isi baga coada mereu unde nu trebuie si inventeaza tot felul de barfe ca sa atraga atentia. Nu cred ca sunt impreuna, dar ca sa moara altii de oftica daca as fi in locul lor i-as face sa le para rau pentru ceea ce au scris, deoarece lucrurile acestea nu ii afecteaza doar pe ei ci si pe membrii familiilor lor. Oare cand se va opri presa? Daca as avea o putere imensa i-as arunca pe toti in inchisoare pentru magariile care le scriu. Sper sa va gasiti "nasul". Maite si William sunteti superbi; nu dati atentie barfelor. Ramaneti la fel ca pana acum! pupici

170 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Acum, pe moment...nu!
Fiecare este plecat cu problemele proprii.

| Delia 75 a răspuns:

NU uite ce am gasit pe net:

Cel mai sexy cubanez al momentului, William Levy, protagonistul din „Iubire cu chip rebel", spune că a obosit să tot audă că ar avea o relaţie de iubire cu partenera lui din telenovelă, Maite Perroni. În ciuda faptului că este un cavaler, William Levy şi-a ieşit din sărite în urma bârfelor apărute în mass-media despre o presupusă poveste de iubire pe care ar trăi-o cu Maite Perroni şi dincolo de platourile de filmare. „Nu vreau să vorbesc despre asta, vreau să muncesc liniştit şi să se termine odată cu bârfele astea", a spus pentru Televisa espectáculos actorul în vârstă de 29 de ani. Zvonurile au început să circule după debutul filmărilor la telenovela" Iubire cu chip rebel" şi după anunţul făcut de Maite, la începutul lui septembrie, că a rupt logodna cu Guido Laris, cu care era împreună de trei ani. La puţin timp după aceasta, Levy a mărturisit că are probleme cu soţia lui, mai ales că au apărut, în mai multe publicaţii, imagini cu el şi Maite la Acapulco
„Erau imagini din timpul filmărilor la telenovelă şi nicidecum imagini cu mine şi Maite petrecând împreună un sfârşit de săptămână la Acapulco. Nicidecum. Lumea trebuie să înţeleagă asta", susţine William care trăieşte nişte momente tensionante cu perechea lui, Elizabeth Gutiérrez.
Interesant, dar Maite nici nu confirmă, nici nu infirmă bârfele. „Sunt conştientă că în acest moment viaţa mea este expusă şi că oricine poate interpreta cum doreşte ceea ce se întâmplă, însă cred că pentru mine este foarte clar unde sunt, cine sunt, că sunt dedicată carierei mele şi că nu am nici un motiv să intru în detalii", a mărturisit tânăra actriţă mexicană în emisiunea „La oreja" (Televisa).

| elutzza_5346 a răspuns:

Nu, dar William are o sotie si un copil. Iar Maite Perroni a avut un prieten de care s-a despartit de curand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, cred ca sunt impreuna ca William are o sotie si un copil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt sh chiar daca ar fi le sta bine. daca asi fi in locul lui william levy as aproba binenteles stiind sotia despre ce este vb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

William levi are o sotie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt impreuna dar se potrivesc de minune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar fi impreuna ar face o pereche foarte frumoasa pentru ca amandoi sunt frumosi va iubesc sanziana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt impreuna. Ea s-a despartit de iubitul ei dupa ce s-a despartit si rebelde, iar el are un copil si o sotoe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt impreuna dar fac o pereche reusita.insa si nevasta lui e super frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca da si asa si sper

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elizabeth Gutiérrez este doar mama copilului lui William Levy dar nu sunt casatoriti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuy cred pe ce el are deja o relatrie stabila cu o fata si are si un copil de10 luni. dar va fi al meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca sunt in preuna dar mi-ar placea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea eu sa fie impreuna pentru intotdauna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu...cred dar as vrea nult...eu ii sustin si vrreau sa spun lui maite ca fostul iubit guido era mai rau decat o stafie scarbos...si ea e draguta pup la amandoi...(si cu William levi mear mear placea sa fac sex... cu el le mal in lift sau masina...)...pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt impreuna doar k imi plac f mult cum arata amandoi, si nu le-ar sta rau impreuna, insa Wiliam e casatorit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU cred dar mi-as dorrii tare mult[!]

Ii OObesk p amnadoY:**:*

sunr superrbbyy le-ar sta bine impreuna

dar e viata lor! nu dati atentie barfelor!
va besk si va trimit multi pupikEy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jo creo che si, soi inamoratha de william levy jo lo chero mucho

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar sunt foarte curioasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa cred sau auzit foarte multe zvonuri cineva s-a intalnit cu ei in magazin si ia intrebat daca sunt in preuna si nu au vrut sa raspunda asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da