| Bogdan_Balint_1990 a întrebat:

Zodia fecioara cu ce zodie se potriveste

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cel mai bine se potriveste cu racul si scorpionul dar cel mai bine cu fecioara

| Resurrection a răspuns:

Cu zodai balanta se potriveste dupa parerea meabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| DumiY a răspuns:

Buna!
Aici ai cateva detalii despre aceasta zodie http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-fecioara.php.
Sper ca te-am ajutat cat de cat!

| DedeeAndreea a răspuns:

Salut! Ce coincidenta, eu sunt Fecioara.Acesta zodie se potriveste cu Taurul.
Sper ca ti-am fost de ajutor! Un An Nou fericit si plin de bucurii!

| Letty03 a răspuns:

Compatibilitati zodia Fecioarei:
Compatibilitate excelenta:

Fecioara-Taur, Fecioara-Rac, Fecioara-Scorpion, Fecioara-Capricorn

Compatibilitate buna:

Fecioara-Fecioara, Fecioara-Pesti

Compatibilitate acceptabila:

Fecioara-Berbec, Fecioara-Leu, Fecioara-Balanta, Fecioara-Varsator

Compatibilitate redusa:

Fecioara-Gemeni, Fecioara-Sagetator

| ny098 a răspuns:

CEl mai bine cu Scorpionul si Racul

| ShucarGirl a răspuns:

Cu scorpionul si racul happy