| SkullKiller13 a întrebat:

Am un canal de YouTube bazat pe gaming in mare parte, insa e greu acum la inceput sa cresc abonatii. Are cineva vreo idee cum ajung sa fac si eu mai multe vizionari, abonati?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur totul se bazeaza pe cateva strategii de marketing.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/

| edit28 a răspuns:

Vezi ce e popular prin categoriile trending si implementeaza in videourile tale

| floreadan a răspuns:

Posteaza zilnic si fa clipurile mai mari. Care e canalul tau?

| SkullKiller13 explică (pentru floreadan):

Canalul meu se numeste AceTANK. Mersi mult!

| SkullKiller13 explică (pentru floreadan):

Cum adica,, clipuri mai mari"?

| floreadan a răspuns (pentru SkullKiller13):

Clipuri mai lungi = si mai multi vizitatori pe ele