| Grama_Ioana_1992 a întrebat:

Am primit un email cu un link de descarcare pe wetransfer, este vorba de niste poze, doar ca intampin dificultati in a deschide fisierul si a vedea efectiv pozele. O intrebare absurda: cum se prodeceaza pas cu pas? Multumesc anticipat.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa instalezi un program ca : Microsoft Office - care din pacate nu e gratuit sau poti descarca si instala ceva asemanator...
Iti dau un link de descarcare :
http://www.openoffice.org/download/