| Eclectica a întrebat:

Cum pot semna un document in word formulat de mine sau primit? Sau contracte ce mi se trimit si necesita semnatura de mana? Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

Scoți actul la imprimantă, semnezi, apoi scanezi și trimiți înapoi.

| Rovana17 a răspuns:

Descărcați o aplicație gen PDF editor și poți semna

| Eclectica explică (pentru Rovana17):

Multumesc! Dar e cam complicat cu mousele sa semnezi happy