| AntoniaMaria98 a întrebat:

Bună! Era un vlog cu o tipa care povestea ca în vacanta de vara, când era la munca, la mare, a făcut sex cu mai multi baieti. parca spunea ea de Ciprian, Ovidiu, etc. Știe cineva care este link ul de la video ul ei sau canalul de Youtube?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pe site-urile pornografice sau erotice, fiindca aici nu se poate posta asa ceva.

| AntoniaMaria98 explică (pentru Violleta2022):

Sunt un psiholog în formare și am de realizat o lucrare despre tema: adolescenții și relațiile intime povestite în mediul online. Trebuie sa analizez profilul temperamental al tipei și sa detaliez atitudinea ei, în momentul în care povestește. O văzusem pe tik tok, acum ceva timp și mi am amintit de ea, și cred ca este cea mai potrivita pentru tema mea. Nu am postat întrebarea cu alte scopuri happy.

| SharpEagle a răspuns (pentru AntoniaMaria98):

Ca idee, dorinta de a face sex, capacitatea de a fi dezinhibat samd nu au legatura doar cu latura psiho-emotionala, ci pot fi legate si de dezechilibre hormonale, medicatie, droguri, consum de alcool samd. Ar mai putea fi si anturajul, educatia, mediul in care si-a dezvoltat sexualitatea, experientele sau traumele anterioare.

| SharpEagle a răspuns:

Cu mai multi in paralel sau in serie?
E important sa stim si ce "muncea". Muncea la aia mai mare sau la mare?